НА ЗУСТРІЧ ІЗ МИСТЕЦТВОМ

3 квітня  студенти та викладачі Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського  спеціалізації  «Декоративно-прикладне мистецтво»  здійснили поїздку до Києва,  щоб відвідати персональну виставку випускниці спеціалізації 2004 року Євгенії Харковини.

Виставка презентується у музеї Гетьманства, що на Подолі. До слова, це одна із багатьох виставок Євгенії Харковини,  її назва символічна – «Дорогою щастя». Студенти не тільки переглянули живописні і графічні роботи мисткині, а й мали змогу поспілкуватися з нею. Діалог був жвавий, корисний і повчальний, адже Євгенія не тільки художниця, а й викладач Іrpen Art-School.

В цьому ж музеї ми переглянули  експозицію постійної виставки, присвячену гетьманам України.

Завершилася поїздка невеликою в часі екскурсією містом. Студенти ознайомилися з архітектурними пам’ятниками різних століть: Покровською і Андріївською церквами, будівлями на Андріївському узвозі.

Побачили місце розташування першої мурованої церкви (Десятинної) Києва. Прогулялися пейзажною алеєю з якої відкриваються чудові краєвиди столиці.

Exif_JPEG_420

Далі – Михайлівський Золотоверхий собор, погляд на Софійський собор і – фунікулером спуск знову на Поділ.

День видався погожим у всіх відношеннях. Дякуємо нашому навчальному закладу, ініціаторам і організаторам за можливість такої цікавої і пізнавальної поїздки.

 

Викладачі спеціалізації Кисіль О.Г., Недвига О.М.

You may also like...

Залишити відповідь