Захист курсових робіт

29 січня 2020 року студенти ІІ курсу заочної форми навчання спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» захистили свої курсові роботи з навчальної дисципліни «Організація потоків і масивів документів».

Студенти зробили дійсно свято, продемонструвавши глибокі знання теоретичного матеріалу з дисципліни, практичні вміння та навички виконання важливих технологічних процесів формування документних фондів, здатність аналізувати великий масив першоджерел, електронних ресурсів, вибирати сучасний, цікавий матеріал для самостійного дослідження теми тощо.

Комісія, до складу якої увійшли завідувач заочного відділення та курсів підвищення кваліфікації Шестопал Р. Д., викладачі фахових дисциплін Коблиця Н. Г., Голуб Л. Д., відмітили високий рівень підготовки до самостійного наукового дослідження, уміння логічного розкриття теми курсової роботи в поєднанні з практичним застосуванням знань та вмінь в бібліотеці таких  студенток як Ганженко Н., Копил Н., Кравченко С, оцінивши їх роботи на «відмінно». Такі студентки як Собакар А, Назарко О., Кравчун Т., Васильченко Л. захистили свої курсові роботи на «добре».

Захист курсових робіт студентами заочної форми навчання ще раз нас переконав, що в бібліотеках Полтавщини працюють креативні, справжні бібліотекарі, які закохані в свою справу, добре розуміють призначення і роль сучасної бібліотеки в інформаційному просторі,  вміло знаходять шляхи до сердець користувачів, дбають про імідж бібліотеки та бібліотекаря.

Коблиця Н.Г., голова циклової комісії викладачів бібліотечних дисциплін.

You may also like...

5 коментарів

 1. Віланова Любов :

  Молодці! Та тримати!

 2. Віланова Любов :

  Успіхів Вам у подальшому навчанні! На власному досвіді переконалася ,що коледж дає змогу освоїти професійну справу, творчої наснаги і терпіння викладачам – вони найкращі,справжні майстри своєї справи!

 3. Віланова Любов :

  Молодці! Так тримати!Ви найкращі!

 4. Анонім :

  Молодці! Так тримати!

 5. Тетяна Кравчун :

  ДЯКУЮ всім викладачам коледжу,які поширюють і доносять свої знання у наші голівки!!!Гадяцький коледж культури і мистецтв заслуговує,на мою думку, високого звання!!!

Залишити відповідь