Найкращий мотиватор – творчість

Творча діяльність педагога є невід’ємною частиною педагогічної діяльності і особливо тоді, коли ти навчаєш студентів мистецтву.

Викладачі спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» є учасниками різних обласних, регіональних, всеукраїнських виставок, фестивалів та конкурсів.

Упродовж останніх місяців викладачі Кисіль Оксана Григорівна та Середа Ірина Григорівна стали переможцями кількох мистецьких конкурсів.

За колективні роботи в номінації Декоративно-прикладне мистецтво, виконані в поєднанні кількох художніх технік, викладачі отримали Дипломи І ступеню у І Міжнародному конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Panorama-Аrt. Christmas miracle» та у Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі  «SURPRISE PEOPLE 2021» організованому при підтримці Міністерства культури України, Національної всеукраїнської музичної спілки, Європейської асоціації фольклорних фестивалів, Світової організації фольклорних асоціацій, Міжнародного фестивального руху «Stars Way», оргкомітету фестивалів «Квітуча Україна», Продюсерського центру «Impressa».

За колективну роботу, представлену до розгляду журі V Міжнародного  мистецького конкурсу SOLOVIOV ART, дует викладачів було відзначено Дипломом Гран-Прі.

Участь викладачів у таких конкурсах – хороша мотивація для студентів та приклад для наслідування.

Бажаємо всім викладачам творчої наснаги, нових ідей та креативних рішень. Будьте взірцем для молодого покоління. Середа І.Г. – викладач декоративно-прикладного мистецтва

You may also like...

1 Response

  1. Щиро вітаємо вас, шановні викладачі, з перемогою у конкурсах!

    Нехай ніколи не зраджують вам душевні сили, не вичерпуються запаси вашого здоров’я, оптимізму, натхнення і професіоналізму.

    Ми раді вашим успіхам, бажаємо, хай успіх і надалі супроводжує вас у праці та особистому житті. Ваші пемоги є найкращим прикладом для ваших студентів. З великою повагою, сім’я Тренбач.

Залишити відповідь