Наші перші режисерські кроки

Майбутні режисери спраглі до знань та відкриті до всього нового. Так, це ми, студенти «за тридцять» другого курсу заочного відділення спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського. Нас об’єднала любов до високого мистецтва, до творчості у всіх її проявах. Бо у творчому середовищі ми відчуваємо себе вільно та звично. Бо наше життя – це свято, а свято – це і є наше життя. До кожного свята потрібна підготовка, от ми й готувалися за цей короткий період, щоб показати на що ми здатні, як вміємо працювати в команді. Мов намисто, нанизували ідеї, наповнювали деталями мізансцени, відточували рухи, підбирали влучні слова, щоби зрештою отримати такі цілющі оплески. Змогли! Постаралися! А отже – все недарма. Дякуємо студентам-старшокурсникам за допомогу! Дякуємо Людмилі Євгенівні Фастовець – викладачу режисерських дисциплін, за неабияке терпіння і за підказки ще  таким не досвідченим акторам. Дякуємо Розалії Денисівні Шестопал за блиск в очах та вміння переконати, що всі наші висоти – ще попереду.

«Ми ще не досить досвідчені, ми маємо багато чого навчитися, та ми вже зрозуміли, що безмежно закохані у театр. Бо театр має бути таким, яким наше суспільство має бути завтра!»

Ольга Ошека, студентка ІІ курсу заочного відділення спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»

You may also like...

Залишити відповідь