Не відбирай у себе завтра

З 1988 року 1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. В цей день в усьому світі говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія.

28 листопада 2019 року в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулося  засідання клубу «За здоровий спосіб життя» з нагоди  Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

На заході були присутні студенти перших курсів cпеціалізацій «Видовищно-театралізовані заходи» та «Народне пісенне мистецтво».

Студенти  переглянули відео про те, як захистити себе від сучасної епідемії, які симптоми прояву цього інфекційного захворювання і як навчитися жити  серед нас людині, яка  отримала підтвердження статусу ВІЛ позитивного.

Зі студентами було проведено анкетування щодо знань з питань профілактики СНІДу, попередження про небезпеку інфікування, необхідність відповідального ставлення до свого здоров’я,  в результаті якого виявилося, що для кожного з респондентів дуже важлива інформація про СНІД і здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах – найкращі методи профілактики СНІДу,  а здоров’я,  поряд з матеріальними благами, є для них найважливішою життєвою цінністю.

Мабуть, кожному здається, що СНІД існує десь дуже далеко і зовсім нас не стосується. Проте це не так. Легковажність чи необачність може призвести до трагічних наслідків. Не відбирай у себе завтра.

О.Терещенко

 

You may also like...

Залишити відповідь