Поїздка до урочища «Зелений Гай»

UCH_8242 UCH_8251 UCH_8283 UCH_8284 UCH_8286 UCH_8288 UCH_8293 UCH_8294 UCH_8296 UCH_8298 UCH_8305

9 вересня 2016 року студенти першого року навчання Гадяцького училища культури імені І.П.Котляревського, в рамках Дня здоров̕ я,   здійснили поїздку до відомого місця  на карті Гадяцького району – урочища «Зелений Гай».

Напередодні виїзду  викладач української літератури Криворучко В.І. коротко ознайомила студентів із історією Гадяцького краю, зазначивши, що  для багатьох людей Гадяч асоціюється із родиною Драгоманових. Тут народилися: видатний культурно-політичний діяч М.П.Драгоманов, його сестра – талановита письменниця Олена Пчілка, а у збудованому нею дачному будиночку в урочищі «Зелений Гай», під час гостин, писала свої твори  ( 1893 -1906 рр.) її донька, геніальна поетеса Леся Українка.

І саме сюди, до урочища,  приїхали студенти, бо немає нічого кращого, ніж активний відпочинок на свіжому повітрі,  під час якого у студентів формується колективізм, дружба, спільна праця та стосунки. Тут же викладачами фізичного виховання (Шестопал П.В., Корнієнко О.І) було створено чотири спортивні команди від спеціалізацій: «Видовищно-театралізовані заходи», «Народна хореографія», «Народне пісенне мистецтво», «Народне інструментальне мистецтво», які взяли  участь у спортивних змаганнях. Переможцями стали: І місце – І  ВТЗ, ІІ місце – збірна команда, ІІІ місце – І НХ.

В загальному ж заліку перемогла, звичайно, дружба!!! А на зміну змаганням – прийшов відпочинок – студентська каша!

День був досить вдалим, бо цьому сприяла навіть тепла та сонячна осіння погода. Всі студенти, на чолі з кураторами та викладачами, повернулися повними сил та енергії. Учасники заходу одностайно висловили бажання: завжди бути активними як у відпочинку, так і в навчанні.

Щиро висловлюємо подяку директору училища, заслуженому працівнику культури України А.М.Насменчуку за організацію змістовного відпочинку, за підтримку доброї ініціативи студентів.

О.В.Базавлук, куратор І НПМ, НІМ

You may also like...

Залишити відповідь