Поїздка до урочища «Зелений Гай»

UCH_8242 UCH_8251 UCH_8283 UCH_8284 UCH_8286 UCH_8288 UCH_8293 UCH_8294 UCH_8296 UCH_8298 UCH_8305

9 вересня 2016 року студенти першого року навчання Гадяцького училища культури імені І.П.Котляревського, в рамках Дня здоров̕ я,   здійснили поїздку до відомого місця  на карті Гадяцького району – урочища «Зелений Гай».

Напередодні виїзду  викладач української літератури Криворучко В.І. коротко ознайомила студентів із історією Гадяцького краю, зазначивши, що  для багатьох людей Гадяч асоціюється із родиною Драгоманових. Тут народилися: видатний культурно-політичний діяч М.П.Драгоманов, його сестра – талановита письменниця Олена Пчілка, а у збудованому нею дачному будиночку в урочищі «Зелений Гай», під час гостин, писала свої твори  ( 1893 -1906 рр.) її донька, геніальна поетеса Леся Українка.

І саме сюди, до урочища,  приїхали студенти, бо немає нічого кращого, ніж активний відпочинок на свіжому повітрі,  під час якого у студентів формується колективізм, дружба, спільна праця та стосунки. Тут же викладачами фізичного виховання (Шестопал П.В., Корнієнко О.І) було створено чотири спортивні команди від спеціалізацій: «Видовищно-театралізовані заходи», «Народна хореографія», «Народне пісенне мистецтво», «Народне інструментальне мистецтво», які взяли  участь у спортивних змаганнях. Переможцями стали: І місце – І  ВТЗ, ІІ місце – збірна команда, ІІІ місце – І НХ.

В загальному ж заліку перемогла, звичайно, дружба!!! А на зміну змаганням – прийшов відпочинок – студентська каша!

День був досить вдалим, бо цьому сприяла навіть тепла та сонячна осіння погода. Всі студенти, на чолі з кураторами та викладачами, повернулися повними сил та енергії. Учасники заходу одностайно висловили бажання: завжди бути активними як у відпочинку, так і в навчанні.

Щиро висловлюємо подяку директору училища, заслуженому працівнику культури України А.М.Насменчуку за організацію змістовного відпочинку, за підтримку доброї ініціативи студентів.

О.В.Базавлук, куратор І НПМ, НІМ

Залишити відповідь

м. Гадяч, пл. Соборна, 9А

Україна, Полтавська область

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
smalllogo

Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського

Єдиний в Полтавській області навчальний заклад, що готує спеціалістів для сфери культури та мистецтва.

Слідкуйте за нами у соцмережах

Призер 10-го всеукраїнського конкурсу на кращий WEB-сайт навчального закладу