Новорічне шоу «Стайл»

          Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно.  Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть,  якщо в Новий рік загадати бажання –  воно обов’язково здійсниться.

          З нагоди святкування Нового року студенти Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського  спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»  влаштували для викладачів та студентів онлайн-привітання – Новорічне шоу «Стайл»,  в програму якого входили  сценки, вокальні номери та  хореографічні композиції. Студенти та викладачі отримали море позитивних емоцій  та святковий настрій.

          Символ прийдешнього року – Білий Металевий Бик дуже не любить метушні.  Він принесе довгоочікуваний спокій, умиротворення і час для роботи над собою. Розслабтеся і отримайте задоволення. Бажаємо,  щоб в цьому році на вас  чекало багато щастя, удачі, посмішок, світла і тепла. Нехай він буде наповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями.

          З Новим 2021 роком!

You may also like...

Залишити відповідь