Зроби вибір на користь здоров’я

1 грудня 2021 року в бібліотеці Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулося чергове засідання клубу «За здоровий спосіб життя», присвячене  Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Присутні на заході переглянули відеопрезентацію, в якій висвітлено офіційну статистику, зареєстровану в Українському центрі профілактики і боротьби зі СНІДом МОЗ України. На жаль, Україну визнано державою, яка від від ВІЛ/СНІДу в Східній Європі постраждала найбільше. Учені не втрачають надії, що медикаменти, спроможні перемогти ВІЛ, неодмінно з’являться в найближчі роки. А поки що всі зусилля науковців і громадськості треба спрямувати на профілактику СНІДу – такі перспективи на найближче майбутнє.

Зі студентами було проведено анкетування з метою визначення рівня знань з питань профілактики СНІДу, в результаті якого виявилося, що для кожного з респондентів дуже важлива інформація про СНІД і здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах – найкращі методи профілактики СНІДу,  а здоров’я,  поряд з матеріальними благами, є для них одним з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя.

Оксана ТЕРЕЩЕНКО

You may also like...

Залишити відповідь