Новий рік єднає всіх

Є багато різних свят, які люди  чекають з великим нетерпінням. Новий рік – одне з найдивовижніших свят, найулюбленіше  у дорослих і малечі, яке несе  тепло, радість, веселощі, сповнене казкових передчуттів. Дід Мороз, ялинка, подарунки, феєрверки, здійснення мрій, святковий настрій і віра в те,  що загадане в новорічну ніч бажання обов’язково здійсниться.  Здавна побутує  думка:  як зустрінеш Новий рік, то так його і проведеш.

У Гадяцькому фаховому коледжі культури  і мистецтв ім. І.П.Котляревського  існує традиція зустрічати свято Нового року феєрично, яскраво і неповторно.

29 січня студенти спеціалізації «Видовищно – театралізовані заходи» на  чолі з викладачем Людмилою Фастовець привітали та  подарували викладачам  і працівникам коледжу шоупрограму «Таємниці новорічного вогника». Директор коледжу Анатолій Насменчук став учасником цього дійства і привітав дружній колектив котляревців зі святом, подарувавши мистецьке вітання, побажав усім міцного здоров’я, миру та злагоди, здійснення  мрій у Новому році.

І вже традиційно актова зала коледжу зустріла студентів на  новорічному шоу «Коли сніги пахнуть мандаринами».  Жарти, гумор, новорічні пісні, яскраві танці, позитивні емоції та незабутні враження отримали глядачі  від виступів  талановитих, креативних, драйвових  студентів спеціалізації  «Видовищно – театралізовані заходи», «Народна хореографія», «Народне пісенне мистецтво», «Народне інструментальне мистецтво» та вихованців старшої групи зразкового  ансамблю танцю «Модерн»  студії естетичного виховання (керівник – Наталія Берус).

Неперевершена, святкова,  неповторна атмосфера  панувала в залі від яскравих та запальних виступів. А у фіналі прозвучали побажання  для глядачів: завжди  бути добрими, милосердними, зберігати оптимізм і почуття гумору.

Нехай у Новому році всі проблеми зникнуть із нашого життя взагалі,

нехай чари і новорічна магія увірвуться у ваше життя під бій годинника і змінять його на краще.

Нехай 2022 рік буде  яскравим, чарівним, як спалахи новорічних феєрверків. І, звичайно, нехай у цьому році обов’язково буде мир. Миру нам! Миру у кожну родину! Миру нашій  Україні!

З Новим роком! З новим щастям!

 Людмила Фастовець, викладач режисерських дисциплін

You may also like...

Залишити відповідь