Обласний конкурс «Джерела надії»

12345678

З метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, пошуку кращих авторських постановок та розвитку нових форм народного танцю, підвищення виконавської майстерності, обміну досвідом роботи колективів, за сприяння та підтримки управління культури Полтавської обласної державної адміністрації, обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтв та культури, відділу культури і туризму Гадяцької районної державної адміністрації, на базі  Гадяцького училища культури ім. І.П. Котляревського 27 березня 2015 року  в ККЗ «Дружба», відбувся традиційний обласний конкурс народно-сценічного танцю «Джерела надії».

Свої творчі здобутки приїхали продемонструвати понад 24 кращих колективів Полтавщини, що становить  520 учнів мистецьких, загальноосвітніх навчальних закладів та аматорських дитячих колективів віком від 12 до 16 років, що є досить важливим для якісного набору абітурієнтів до Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського.

Члени журі, в складі якого були:

– Гузій М.Є. – голова журі,  голова циклової комісії викладачів хореографічних дисциплін Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського, заслужений працівник культури України;

– Григорьєва О.В. – голова обласного осередку Національної спілки хореографів України, художній керівник народного ансамблю танцю «Світанок» Полтавського Палацу культури залізничників;

– Перепелкін В.В. – заслужений артист України, балетмейстер-постановник пісенно-танцювального ансамблю «Полтава»  обласної філармонії;

– Островний Г.О. – заслужений працівник культури України, викладач Гадяцького училища культури;

– Ляшенко Є.П. –  викладач І категорії Гадяцького училища культури ім.І.П.Котляревського, відзначили високий рівень як виконавської майстерності учасників, так і постановочної роботи.

Запропоновані хореографічні композиції були не просто цікаві, а особливі, бо створені на основі української лексики, що підкреслює  значимість народного танцю як самобутнього мистецтва.

Слід зазначити, що колективи з Полтави, Комсомольська,  Пирятина, Диканьки, Козельщини, с.Ланни Карлівського району продемонстрували  високу майстерність у виконанні хореографічних номерів, а керівники хореографічних колективів, у числі яких, 90 % – випускники Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського, спеціалізації «Народна хореографія»,  продемонстрували творчий підхід до їх творчого втілення .

Дипломами,грамотами та пам’ятними сувенірами були нагороджені :

Переможцями конкурсу стали:

Гран-прі:

–         зразковий ансамбль народного танцю «Веселка» (м.Комсомольськ Палацу культури і творчості, керівники – Іванова Лариса, Корнієнко Лідія);

–         народний ансамбль танцю «Світанок» (м.Полтава Палац культури науки і техніки, керівник – Григорьєва Оксана).

 

Диплом І ступеня:

–         народний художній колектив ансамблю танцю «Барвінок» (м.Полтава, Палац дитячої та юнацької творчості, керівник – Булага Костянтин);

–         зразкова дитяча хореографічна студія «Каприз» (м.Полтава, Палац культури науки і техніки, керівник – Гнєдова Ольга);

–         зразковий танцювальний колектив «Веселка» (Ланнівський СБК, Карлівського району, керівник  – Лисяк Тамара).

 

Диплом ІІ ступеня:

–         зразковий хореографічний колектив «Стиль» (Пирятинська  школа естетичного виховання, керівник – Шульженко Наталія);

–         хореографічний колектив «Едельвейс»( Зінківський будинок  дитячої та юнацької творчості,   керівник – Пошивайло Ганна);

–         зразковий ансамбль танцю «Квітограй» (Диканський РБК, керівник – заслужений працівник культури України  Іванов Євгеній).

 

Диплом ІІІ ступеня:

–         народний хореографічний колектив «Веселка» (м.Червонозаводське, керівник – Краснолуцька Юлія);

–         хореографічний колектив «Зоряна»( м. Полтава, загальноосвітня школа       І-ІІІ ступенів  №7 ім. Т.Г. Шевченка, керівник – Денисенко Дмитро);

–         зразковий танцювальний колектив студії танцю «Ангаш» (Козельщанський РБК, керівник – Гнідаш Андрій).

 

Нагородити грамотами хореографічні колективи обласного конкурсу народно-сценічного танцю «Джерела надії» :

 

  1. Хореографічний колектив «Козачок» (Пирятинська школа естетичного виховання, керівник – Дорошенко Віталіна).
  2. Хореографічний колектив «Ренесанс» – (Великосорочинська дитяча школа мистецтва Миргородського району, керівник – Решітько Ольга).
  3. Хореографічний колектив «Забава»(Гребінківська дитяча школа мистецтва, керівник – Лісова Оксана).
  4. Хореографічний колектив «Stepbystep» (м. Гадяч, школа сучасного танцю, керівники – Тарас та Надія Близнюк).
  5. Хореографічний колектив «Надія»(Липоводолинська дитяча школа мистецтва Сумської області, керівник – Любченко Надія).
  6. Зразковий аматорський хореографічний колектив «Світанок» (Карлівська дитяча школа мистецтва, керівник – Матвієнко Наталія).
  7. Зразковий аматорський хореографічний колектив «Зорецвіт»(Сенчанська      дитяча школи мистецтва Лохвицького району, керівник – Безнос Людмила).
  8. Підготовча група народного художнього колективу ансамблю танцю «Барвінок»  (Полтавський палац  дитячої та юнацької творчості, керівник – Фесенко Олена).
  9. Хореографічний колектив «Первоцвіт»(Березоворудська ЗОШ І –ІІІ ст. Пирятинського району, керівник – Шульженко Лариса).
  10.  Аматорський народний хореографічний колектив «Юмана» – (Яреськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Ф.П.Борідька Шишацького району, керівник – Доба Наталія).
  11. Зразковий хореографічний колектив «Кришталевий чобіток» (Лазірківський БДЮТ Оржицького району, керівник – Микитенко Руслана).
  12. Хореографічний колектив «Флеш» (Пирятинський РБК, керівник – Сегеда Оксана).

А.І.Пилипенко, викладач хореографічних дисциплін

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.