Обласний семінар викладачів баяна, акордеона музичних шкіл та шкіл естетичного виховання

кос1 кос2 кос3

2 жовтня 2017 року в Полтаві в приміщенні музичного училища ім.. М. В. Лисенка відбувся обласний семінар-практикум викладачів баяна, акордеона ПСМНЗ  області. Взяли в ньому участь і викладачі Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського.

Обласний методичний кабінет навчальних закладів мистецтва та культури запросив на семінар завідувача кафедри баяна, акордеона Київської національної музичної академії ім.. П. І. Чайковського, народну артистку України, професора Черказову Євгенію Іванівну.

Маестро провела майстер-класи з учнями музичних шкіл м. Полтави та м. Миргорода.

Видатною подією в мистецькому навчальному середовищі області – назвали участь в семінарі видатної акордеоністки, науковця, педагога Черказової Є.І. завідувач ОМКНЗМтК  Богодиста Ліна Вікторівна, голова циклової комісії народних інструментів музичного училища ім.. М. В. Лисенка Белько О. Д., інші виступаючі.

Бурхливими оваціями аплодували присутні гості кожному її влучному слову, майстерному показу на музичному інструменті, ерудиції та педагогічному таланту  спілкування з дітьми і колегами. А ми, викладачі баяна коледжу Костогриз Олександр Миколайович та Гузій Руслан Михайлович, окрім того, що підвищили свій професійний рівень ще мали прекрасну нагоду для творчого та педагогічного обміну досвідом, а також для профорієнтаційної роботи.

 

Голова ЦК баяна та акордеона коледжу О.М.Костогриз

You may also like...

Залишити відповідь