Один актор – багато вражень

17 жовтня 2019 року студенти Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»  разом зі своїми викладачами Л.Є. Фастовець та А.С.Лимарь  завітали до Полтавського академічного обласного  театру ляльок,  де  мали змогу переглянути моновиставу за твором М. В. Гоголя  «Ревізор» (режисер-постановник П. Миронов,  в головній ролі Заслужений артист України Михайло Фіца).  Саме він в 2007 році заснував власний монотеатр «Міф». Студенти мали змогу насолодитися неймовірною грою Михайла Фіци, який на одному диханні, неповторно, дивовижно, яскраво створив образи з відомого всім твору М. Гоголя «Ревізор» На сцені відбулося дивовижне дійство, протягом всієї вистави один актор зумів втілити і  створити образи з відомого твору.

 Владлена Гацько, студентка ІІІ  курсу:  «Я вважаю, що ми повинні відвідувати такі вистави, щоб насичуватися високим мистецтвом, що має назву – Театр. Вразила атмосфера  вистави,  вдале поєднання звуку, світла, мінімалістичних декорацій  і неперевершеної гри актора. Його майстерність перевтілення, акторська  гра і взаємодія із глядачем доводять, що він справжній митець і професіонал своєї справи».

Анастасія Оливенко, студентка ІІІ курсу: «Я вперше  відвідала моновиставу. Вражає те, що під час всієї вистави актор не розраховує ні на кого, майстерно  перевтілюється  в різні образи, за допомогою трансформації костюму створює унікальні образи. Гра актора наскільки переконлива,  що примушує глядачів, котрі спостерігають за грою забути про всі умовності, які становлять саму суть театру».

 Пестич Владислав, студент ІV курсу: «Особисто для мене це був перший досвід перегляду вистави театру одного актора. Мене дуже вразила акторська гра  пана Михайла, адже він грав близько  десяти ролей. Думаю,  для цього потрібно мати неабиякий талант, але окрім таланту, потрібно багато працювати над собою. Вистава вразила своєю простотою декорацій, складністю постановки, взаємодія актора із глядачами. Ми  вдячні Михайлу Фіці за дивовижну виставу, бездоганну гру актора та позитивний настрій».

Московець Катерина, студентка ІІІ  курсу: «Дуже   рада, що нам  випала нагода подивитися моновиставу       «Ревізор»  за мотивами твору М. В. Гоголя. Мене неймовірно вразила гра актора, який протягом вистави діє на сцені, як актор  та  професійний читець. Вразило все, а особливо те, як  Михайло Фіца перевтілюється в різні ролі, активізує глядачів  своєю харизмою, імпровізує та  захоплює зал своєю грою. Моновистава пройшла на одному диханні,  дивовижно.

Студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» дякують директору коледжу Анатолію Миколайовичу Насменчуку за можливість відвідати театр та насолодитися справжнім мистецтвом.

Московець Катерина, студентка ІІІ курсу

You may also like...

Залишити відповідь