ПЕРЕМОЖЦІВ ВИЗНАЧЕНО

25 березня 2016 року на базі Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського, у рамках проведення Дня училища, традиційно відбувся Регіональний дитячий конкурс образотворчого мистецтва «Барви рідної землі», приурочений 25-річчю незалежності України.

У конкурсі у номінацї «Живопис» взяли участь 35 юних митців Полтавщини віком 13 – 18 років, із 15 мистецьких навчальних закладів  11 районів області.

Всі учасники конкурсу продемонстрували багату творчу уяву, фантазію, спостережливість, уміння засобами образотворчого мистецтва передавати свої почуття, переживання, емоції, а також виявили високу професійну майстерність та віртуозне володіння живописною технікою. Свою любов до рідної землі та власне бачення подій, що хвилюють нині усіх українців, конкурсанти показали у глибоких, навіть можна стверджувати, філософських творах.

Конкурсне завдання юні художники виконували протягом чотирьох академічних годин.  Призові місця розподілились таким чином:

Гран-прі конкурсу:

Кундіренко Олександра –    Шишацька дитяча музична школа,

викладач Темносагата Л.А.

Диплом І ступеня:

Демʼяненка Олександр  –  Державна спеціалізована художня школа-

інтернат  «Колегіум мистецтв в Опішні»,

викладач  Рябко О.І.

Диплом ІІ ступеня:

Жильцова Марія – Гадяцький РБК,  викладач Харагай Н.В.

 

Диплом ІІІ ступеня:

Щербак Інна – Лохвицька ДМШ, викладач Кільдяшева Ю.В.

 

Грамоти отримали:

«За техніку виконання»

Карапетяна Арама – Хорольська ДМШ, викладач Шахматова В.О.

 

«За глибину втілення ідеї»

Дригайло Дарію – Державна спеціалізована художня школа-інтернат

«Колегіум мистецтв в Опішні», викладачМатвійчук Н.В.

 «За глибину розкриття теми»

Ігнатенко Сніжану –  Лубенський районний центр дитячої та юнацької

творчості,  викладач Ятел Н.Г.

«За оригінальність»

Гусейнова Рауля – Великобагачанський районний Будинок творчості дітей

та юнацтва, викладач Горбань Ю.Ю.

Відзначити роботи:

  1. Варвинської Яни – Державна спеціалізована художня школа-інтернат «Колегіум мистецтв в Опішні», викладач Рябко О.І.
  2. Окари Аліни -Державна спеціалізована художня школа-інтернат «Колегіум мистецтв в Опішні», викладач Редчук Ю.О.
  3. Кужим Катерини – Державна спеціалізована художня школа-інтернат «Колегіум мистецтв в Опішні», викладач Матвійчук Н.В.
  4. Гелевері Ірини – Глобинська дитяча школа мистецтв, викладач Ленда Н.І.
  5. Баламут Анастасії – Гребінківська ДМШ, викладач Гречановська А.О.
  6. Горьової Марини – Шишацька ДМШ, викладач Темносагата Л.А.

 

Роботи конкурсантів розглядало журі у складі:

Бабенко О.О. – голова журі,старший викладач кафедри образотворчого мистецтва психолого-педагогічного факультету Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, член Міжнародної текстильної асоціації, член Національної спілки художників України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Заслужений майстер народної творчості України.

Члени журі:

Гуржій М.П. – методист обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтв та культури

Кисіль Г.О. – викладач-методист вищої категорії, спеціалізації «Декоративно-прикладного мистецтва» Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського, Відмінник освіти України, Заслужений майстер народної творчості України

Середа І.Г. – старший викладач вищої категорії, голова циклової комісії викладачів спеціалізації «Декоративно-прикладного мистецтва» Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського

Кисіль О. Г. – викладач вищої категорії спеціалізації «Декоративно-прикладного мистецтва»  Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського

Недвига О.М. – викладач першої категорії спеціалізації «Декоративно-прикладного мистецтва»  Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського

Ми вдячні всім директорам мистецьких навчальних закладів, викладачам, що не тільки підготували достойних конкурсантів, а також знайшли час та кошти, щоб прибути до нашого навчального закладу.

Запрошуємо і у наступному році творчих, талановитих,  закоханих у прекрасне, учнів мистецьких навчальних закладів Полтавщини взяти участь у черговому конкурсі «Барви рідної землі».

UCH_4950 UCH_4955 UCH_5004 UCH_5006 UCH_5011

Недвига О.М. – викладач спеціалізації «Декоративно-прикладного мистецтва»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.