Перше робоче місце

В умовах сьогодення, як ніколи проблема працевлаштування молоді на перше робоче місце є досить актуальною.

21 червня 2022 року, у відповідності до Положення про фаховий мистецький коледж, затверджений Кабінетом міністрів від 09 вересня 2020 року № 807 (м.Київ), в якому заазначається, що коледж повинен сприяти  працевлаштуванню студентів, відбувся остаточний розподіл випускників у Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені І.П.Котляревського.

Процедуру розподілу очолив директор коледжу Анатолій Насменчук. Заступник директора з практичного навчання Світлана Боцула оголосила кожному випускнику  про їхнє перше робоче місце, у відповідності до проведеного попереднього розподілу. Сьогодні 97% студентів ІV курсів отримали перше робоче місце. Цьогорічні випускники поїдуть на роботу у заклади культури та освіти у різні громади Полтавської області: Семенівської ОТГ, Диканської ОТГ, Миргородської ОТГ, Краснолуцької ОТГ, Сенчанської ОТГ, Лубенської ОТГ, Оржицької ОТГ, Полтавської ОТГ, Кременчуцької ОТГ, Великобагачанської ОТГ, Заводської ОТГ, Пирятинської ОТГ.

Навчання в коледжі відкрило кожному студенту дорогу до творчого професійного становлення та самореалізації в майбутньому. Випускники нашого закладу культури – яскраві талановиті люди, які несуть культуру в маси, це наша ГОРДІСТЬ!

Бажаємо випускникам 2022 року творчих звершень, наснаги, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, наполегливості у втіленні цілей та мрій!

Викладач коледжу Оксана БАЗАВЛУК

You may also like...

Залишити відповідь