Перші професійні кроки

   9 листопада в Україні відзначають День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Традиційно у цей святковий день шанують усіх працівників культури, усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя благородній справі.Бо саме вони дарують людям радість, несуть культуру до кожного серця, кожної душі,  своєю плідною творчою працею та силою духу возвеличують рідну Україну.

   Ми, студенти 4 курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського, виконуючи програмові завдання з навчальної практики,  взяли участь у міських урочистостях з нагоди цього величного професійного свята  (керівник бази практики – Ірина Силенко, викладач-консультант від коледжу – Світлана Боцула), спробувавши себе на великій сцені в різних іпостасях: ведучих, окремих виконавців, учасників сценічного дійства, закулісних працівників. Нам, як майбутнім фахівцям соціокультурної сфери, є надзвичайно корисним і цінним досвід сценічної практики, який ми набули під час підготовки та проведення свята. Адже участь у практичних заходах допомагає кожному з нас стати справжніми професіоналами своєї справи.

  Бажаємо всім працівникам культури невичерпного оптимізму та натхнення! Нехай творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи ніколи не покидають вас! 

Артем КОНДРАТЕНКО,  студент ІУ курсу спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво»

You may also like...

Залишити відповідь