«Виїзне заняття шкільних бібліотекарів»

Ознайомитися з системою роботи шкільної бібліотеки та інформаційного центру Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради 20 січня прибули бібліотекарі області, слухачі курсів підвищення кваліфікації при Гадяцькому коледжі культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Тепло й урочисто зустріли гостей учні школи та представники адміністрації. Робота продовжувалася у музеї Олени Пчілки, який є одночасно і інформаційним центром гімназії. Директор закладу Смірнова Тетяна Юріївна розповіла про переваги, особливості закладу та кропітку роботу педагогічного колективу.
Заступник директора з науково-методичної роботи Бутко Валентина Володимирівна ознайомила з історією створення інформаційного центру у школі, продемонструвала можливості величезного ресурсу електронних бібліотек: це і вирішення проблеми відсутності друкованих творів, які внесені до програм з української та зарубіжної літератур, це і доступ до інформації в найрізноманітніших галузях науки та життя.
Привітала та розповіла про свій досвід роботи також і шкільний бібліотекар Витушинська Світлана Василівна, з її презентацією можна ознайомитися на сайті закладу на сторінці «Бібліотека» або за посиланням http://gimnasium1.in.ua/biblioteka.php
Подякувала за підготовку змістовного заходу та побажала подальших успіхів завідуюча відділенням підвищення кваліфікації працівників культури Полтавської області Шестопал Роза Денисівна.

ббы

You may also like...

Залишити відповідь