Підсумкова конференція з виробничої практики

UCH_4529 UCH_4535 UCH_4555

21 березня 2016 року в Гадяцькому училищі культури ім. І.П.Котляревського відбулася підсумкова конференція з виробничої практики. Студенти випускних курсів денної форми навчання  спеціалізацій «Народна хореографія» та «Декоративно – прикладне мистецтво» проходили її  з 18 січня по  14 лютого, а студенти спеціальності «Народна художня творчість» з 18 січня по 22 лютого.

Практика студентів сьогодні є невід’ємною складовою освітньо-професійної програми підготовки фахівців. Вона спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих студентами за час навчання, набуття і удосконалення практичних навичок і умінь, формування та розвиток у студентів професійного вміння приймати самостійні рішення в умовах конкретної професійної ситуації.

Розпочала конференцію заступник директора училища з практичного навчання Боцула С.П., яка підкреслила важливість практичного навчання у підготовці кваліфікованих фахівців та наголосила на перспективах майбутнього працевлаштування за результатами виробничої практики.
На конференції виступили студенти всіх спеціальностей, які під керівництвом викладачів училища, підготували доповіді: Ганзенко С.(ІУ НПМ), Козинчук А., Усик Ю., Павлюк В., Гуменюк С.(ІУ ВТЗ), Ковтун І., ГорбенкоВ.,Чуб А.(ІУ НХ), Клименченко М.(ІУ ДПМ). Їхні виступи були доповнені ще й підготовленими мультимедійними презентаціями, які ознайомили присутніх з особливостями та умовами проходження виробничої практики, роботою творчих колективів а також організацією та проведенням залікових заходів.

З доповідей виступаючих прозвучало, що практика – це перевірка як теоретичних знань, так і практичних вмінь. Базами практики були кращі заклади культури та мистецтва області які мають відповідну матеріально-технічну базу, а керівники – великий досвід роботи.

Всі студенти успішно виконали програму практики, підготували і захистили матеріали практики.

Досвід, здобутий студентами під час проходження виробничої практики, дозволить у майбутньому ефективно працювати в закладах культури та освіти як області, так і за її межами.А для декого – виробнича практика стає майбутнім місцем працевлаштування.

То ж нехай проходження практики стане стартом для багатьох випускників, додавши бажання їм та прагнення вдосконалювати свої знання протягом всієї трудової діяльності.

Базавлук О.В.

Читайте також

Залишити відповідь