ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ – ВИМОГА ЧАСУ

І знову до Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського завітали гості. Цього разу  – слухачі відділення підвищення кваліфікації категорії завідувачі сільськими бібліотеками. Дану категорію слухачів ми приймаємо не вперше. Тому є відповідні напрацювання, досвід. Проблема, яка піднімалася на заняттях «Оптимізація форм та методів роботи сільських бібліотек». Бібліотека на селі – це чи не єдине місце, де кожен житель може реалізувати своє конституційне право на вільний, рівноправний доступ до найрізноманітнішої інформації, отримати можливість для безперервної освіти, для гармонійного розвитку своєї особистості. Храмом духовності, місцем збереження книжкових скарбів,  осередком цікавого спілкування і відкриття прекрасного  була і є сільська бібліотека-філія.

Завідувачі сільськими бібліотеками представляли такі ЦБС: Великобагачанську, Зіньківську, Кобеляцьку, Козельщинську, Лубенську, Миргородську, Решетилівську, Хорольську.

Перебуваючи на курсах, присутні мали можливість не тільки збагатити свої знання, а й поспілкуватися зі своїми колегами, обмінятися досвідом, відвідати бібліотеки Гадяча та ознайомитися з їх роботою.

DSCN0657 DSCN0660 DSCN0661

Л.Д.Голуб, викладач  бібліотечних дисциплін училища

You may also like...

Залишити відповідь