Підвищували кваліфікацію керівники аматорських театральних колективів області

З 21 вересня  по 2 жовтня 2015 року на базі відділення підвищення кваліфікації  Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського підвищували  кваліфікацію керівники аматорських театральних колективів області.  Тема навчання: актуальні питання розвитку аматорського театрального мистецтва. Репертуар, принципи його підбору.

В рамках навчання слухачі мали змогу ознайомитися зі специфікою роботи  гадяцького кіноконцертного залу «Дружба» і побувати на концерті та урочистостях з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

30 вересня працівники Гадяцького історико-краєзнавчого музею вшанували пам’ять нашого славетного земляка, культурно – політичного діяча М.П. Драгоманова. В цей день для слухачів відділення підвищення кваліфікації  було проведено екскурсію. Знайомство  з визначними місцями Гадяцького краю продовжилося в архітектурно-етнографічному комплексі «Лесин гай».

Фастовець Л.Є., викладач спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» провела майстер-клас на тему: «Експериментальний акторський тренінг» з дисципліни «Основи акторської майстерності».  Слухачі мали змогу розучити комплекс вправ, які дають змогу початківцям театральних колективів розвивати свої акторські здібності.

В кінці навчання керівники аматорських театральних колективів підготували  творчий виступ для студентів та викладачів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи».

UCH_1430 UCH_1440 UCH_1558

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь