Підвищували кваліфікацію викладачі декоративно-прикладного мистецтва

Нещодавно на базі Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського завершили підвищення кваліфікації викладачі декоративно-прикладного мистецтва ДМШ з різних міст Полтавської області. Викладачі спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» ознайомили слухачів із сучасними тенденціями розвитку декоративно-прикладного мистецтва, розглянули питання збереження традицій народного мистецтва, обмінялись досвідом навчання мистецтву дітей різного віку, ознайомили з сучасними матеріалами, техніками та прийомами роботи в різних видах декоративно-прикладного мистецтва.

Курси підвищення кваліфікації проходили в дистанційному режимі. Викладачами спеціалізації були проведені лекції, відео заняття, майстер-класи. Клименченко М. Ю. провела заняття та майстер-класи по роботі з пластичними матеріалами. Технологія підготовки солоного тіста, як звичайного так і кольорового, технологія виготовлення виробів із тіста, викликали велике зацікавлення. На майстер-класі з ліплення слухачі працювали над виготовленням  іграшок анімалістичного мотиву та квіткових композицій із кольорового тіста.

Кисіль О. Г. провела заняття та майстер-класи по писанкарству та художньому розпису. Викладачі ДМШ виконати писанки у «цвяшковій» техніці воскового розпису. З захопленням опановували і різні прийоми декоративного розпису працюючи над малюванням квітів, овочів та фруктів.

Майстер-клас із виконання композицій в техніці картонної гравюри провів Бондаренко О. Л. Кожен спробував виконати кілька зображень у цій техніці.

Із технологією оформлення робіт виконаних в різних техніках декоративно-прикладного мистецтва слухачів курсів ознайомила Середа І.Г. продемонструвавши відео ряд по оформленню робіт.  

Результатами своєї роботи під час навчання, слухачі із захопленням ділились з викладачами.

You may also like...

Залишити відповідь