Підвищували кваліфікацію завідувачі сільськими бібліотеками

Підвищення рівня професійної майстерності співробітників бібліотек має бути безперервним процесом. Бібліотекар  повинен постійно навчатися та займатися самоосвітою. Саме цьому покликані сприяти курси підвищення кваліфікації, які працюють вже п’ятий рік на базі Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського.

З 7 по 18 вересня 2015 року підвищували кваліфікацію завідувачі сільських бібліотек. Тематика навчання: модернізація сільської бібліотеки – нові ролі бібліотекаря і бібліотеки, створення її привабливого образу.

На базі Гадяцької центральної районної бібліотеки ім. Л.Українки для слухачів було проведено виїзне практичне заняття на тему: бібліотека в сучасному світі: нові вимоги і тенденції.

Ефективною методичною формою підвищення рівня професіоналізму бібліотекаря  є тематичні дискусії. Вперше слухачі відділення підвищення кваліфікації  взяли участь у таких дискусіях разом з директором училища Насменчуком А.М.

Навчання завідувачів сільськими бібліотеками було цікавим і  насиченим. Викладачі бібліотечних дисциплін провели круглий стіл «Роль бібліотек в умовах кризи».Також слухачі відвідали Гадяцьку міську  бібліотеку для дітей, Гадяцький історико-краєзнавчий музей, бібліотеку та музей училища.

UCH_0492 UCH_0488 UCH_0487

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь