ПОДОРОЖУЮЧИ НАВЧАЄМОСЬ

День художника студенти та викладачі спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відзначають як власне професійне свято. До цієї події, традиційно, приурочується декада спеціалізації, під час якої проводяться цікаві зустрічі, екскурсії, експонуються роботи студентів-художників. Цьогорічне свято особливе для нас – виповнюється 25 років з часу заснування спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» в стінах коледжу.

Пізнавальні екскурсії до Дня художника стали багаторічною традицією нашого навчального закладу. Відзначення професійного свята ми розпочали завчасно, 5 жовтня, відвідуванням  історичних та мистецьких пам’яток в містах Ромни та Батурин.

А побачити і почути дійсно було що. Роменський краєзнавчий музей один із найстаріших в Україні. Пам’ятник Т.Шевченку в Ромнах скульптора І.Кавалерідзе – також один із найперших пам’ятників славетному Кобзареві, відкритий у 1918 році.

Батурин – невелике містечко, що нині налічує 2 тис. жителів, має героїчну і, водночас, трагічну історію.

Подорожі – це завжди захопливо тому, що – це нові відкриття, свіжі враження,  спілкування та  навчання.

Ось як відгукуються студенти про цю поїздку.

«Мені сподобалось усе. Незабутнім стало перебування в цитаделі. Але найбільше мене вразив палац К.Розумовського» .

Мудрак Н. ІІІ ДПМ

«…Дуже зацікавили експонати Роменського краєзнавчого музею. Вразила історія та експонати підвалу  будинку Генерального суду в Батурині».

Протопопова Т. ІІІ ДПМ

 

«Тут не вистачить одного дня, щоб досконало ознайомитись із усіма  експонатами.  А насправді хотілося ще й руками доторкнутися, щоб відчути дихання і розкіш того часу. Я горда тим, що в Україні знайшлися небайдужі люди,  які вклали власні кошти в реставрацію і відродження цих історичних місць.  А ще, вдячна адміністрації коледжу та викладачам за організацію  цікавої екскурсії в історичне та культурне минуле нашої держави».

Тренбач К. І ДПМ

You may also like...

Залишити відповідь