ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА – ЕКЗАМЕН НА МАЙСТЕРНІСТЬ

DSCN2479 fuF1BAsEFi4 IMGP0878 JishLPTE3HY N4ETDgxFJCI OE0VlyMPygA

Про професію бібліотекаря ми мріяли ще з раннього дитинства, оскільки книга для нас – це найбільша святість.    І тому обрали навчання в Гадяцькому училищі культури за спеціальністю  «Бібліотечна справа». Швидко промайнули роки навчання. Для закріплення теоретичних знань і практичних навичок, отриманих за час навчання, ми –  студенти спеціальності «Бібліотечна справа», проходили виробничу практику на базіГадяцької ЦРБ ім. Лесі Українки, Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.П.Котляревського,  Козельщинської ЦРБ ім. Олеся Гончара.

До проходження виробничої практики ми були  заздалегідь підготовлені. Адже протягом усього періоду навчання отримували знання з фахових дисциплін від викладачів спеціальності «Бібліотечна справа» та нам були проведені консультації з виробничої практики. А також для всіх студентів випускних курсів  була проведена  настановча  конференція з виробничої практики заступником директора з практичного навчання, сприяння працевлаштуванню та зовнішніх зв’язків С.П.Боцулою.

Навчаючись в училищі,  ми усвідомили: щоб стати хорошим бібліотекарем, необхідно не тільки любити свою професію, а й  читати книги, мати широкий кругозір, обізнаність в  різних галузях, здатність до творчості, до сприйняття інновацій, знати  бібліотечні технології, комп’ютерну грамотність, завжди прагнути до самоосвіти. А після пройденої виробничої практики ще раз в цьому переконались. Під час захисту матеріалів практики ми прозвітували про виконання програмових завдань.

Ніка  Уразова, староста групи ІІІ БС

 

You may also like...

Залишити відповідь