Поетеса епохи

          Добігає кінця рік, ювілейний для геніальної письменниці сучасності Ліни Костенко. Вона відзначала своє 90-річчя в березні 2020 року, але в зв’язку з карантинними обмеженнями  не було можливості згадати талановиту  поетесу  вчасно,  на широку  студентську аудиторію.

          Бібліотека Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського не могла залишитись осторонь ювілею видатної постаті українського культурного життя,  однієї з найяскравіших живих легенд, що творить славу нинішнього покоління.

          28 жовтня в бібліотеці коледжу відбулася літературна година «Поетеса епохи», присвячена 90-річчю Ліни Костенко.  На заході були присутні студенти заочного відділення спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи».

          Є люди, які, крім особистого, несуть ще й хрест свого народу. Це люди неймовірно тонкі і талановиті. Такою і є наша сучасниця Ліна Костенко. Її поезію  знають, люблять і обожнюють мільйони людей в Україні. Ліна Костенко несе не тільки глибоку, а й свіжу неординарну думку. Говорить правду там, де багато хто хотів би відмовчатись. Такою вона була раніше, така є й сьогодні.

     Не завжди Україні випадало мати поетів, рівних епохам. Не тільки епохам у які вони жили, а й тим,  які грядуть. Саме такою сьогодні є «поетеса епохи» Ліна Костенко.

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь