Здрастуй, коледж!З настанням осені всі навчальні заклади України розпочинають свою роботу, новий навчальний рік. І як належить, 1 вересня, у Гадяцькому колледжі культури і мистецтв відбувся День знань. Розпочав урочисту частину свята директор коледжу Анатолій Миколайович Насменчук, який привітав всіх студентів та викладачів зі святом.

Цього дня з нетерпінням чекали молоді люди, які нещодавно склали вступні іспити та стали студентами нашого коледжу – це першокурсники. Заступник директора з навчально-методичної роботи Людмила Михайлівна Харковина зачитала наказ про зарахування до коледжу студентів першого року навчання та побажала великих прагнень і цікавих відкриттів, сміливо підкорювати  нові вершини.

За високі досягнення в навчанні та активну участь в культурно-масовій діяльності навчального закладу директор коледжу Анатолій Миколайович Насменчук вручив студентам грамоти. Також традиційно цього року були вручені іменна премія ім. І.П.Котляревського, яку отримала студентка ІV курсу спеціалізації “Видовищно-театралізовані заходи” Верещака Інна, іменна премія ім. І.Х. Тендітника, яку отримала студентка ІV курсу спеціалізації “Народне пісенне мистецтво” Безпала Вікторія та іменна премія ім. Г.О.Кисіля, яку отримала студентка ІV курсу спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Кучерявенко Аліна.

Вітаємо всіх з початком нового навчального року! Бажаємо, захоплюючих подорожей по світу науки, високих прагнень до успіхів і щоденних  неймовірних  відкриттів!


 

You may also like...

Залишити відповідь