Поїздка до театру

1WNKadIdYVY

27 листопада студенти Гадяцького училища культури спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»  побували в Полтавському академічному театрі ляльок на гастролях Харківського театру «В дві руки»,  на  показазі  вистави «Чортова дюжина».

Гра акторів зачаровує з перших хвилин. Вдало підібрана музика, запальні танці, веселі жарти доповнюють яскраві образи акторів. Захоплюючим та цікавим є сюжет п’єси. Багатий бізнесмен Валентин не втрачає віри у справжні почуття і прагне зустріти жінку, для якої гроші не будуть важливими. Разом з мамою та другом, він розігрує виставу перед претендентками. Тринадцять жінок проходили випробування бідністю, а остання хотіла пограбувати бізнесмена, вдягаючи маску лицемірства. Пройшовши крізь терни обману, сягнувши апогею розчарування, Валентин знаходить своє справжнє і  незрадливе  кохання. Дуже цікава подача різнохарактерних образів Віри, Надії і Любові у виконанні однієї акторки.

Проблема, яка порушена у п’єсі, є надзвичайно актуальною для нашого сучасного суспільства. В пориваннях до багатства, людина втрачає свій моральний  образ. Меркантильність губить людину, породжує душевну сліпоту, адже справжні цінності неможливо купити за гроші.

 Студентка ІVВТЗ  курсу Скаженник Катерина

You may also like...

Залишити відповідь