Поїздка до театру

1WNKadIdYVY

27 листопада студенти Гадяцького училища культури спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»  побували в Полтавському академічному театрі ляльок на гастролях Харківського театру «В дві руки»,  на  показазі  вистави «Чортова дюжина».

Гра акторів зачаровує з перших хвилин. Вдало підібрана музика, запальні танці, веселі жарти доповнюють яскраві образи акторів. Захоплюючим та цікавим є сюжет п’єси. Багатий бізнесмен Валентин не втрачає віри у справжні почуття і прагне зустріти жінку, для якої гроші не будуть важливими. Разом з мамою та другом, він розігрує виставу перед претендентками. Тринадцять жінок проходили випробування бідністю, а остання хотіла пограбувати бізнесмена, вдягаючи маску лицемірства. Пройшовши крізь терни обману, сягнувши апогею розчарування, Валентин знаходить своє справжнє і  незрадливе  кохання. Дуже цікава подача різнохарактерних образів Віри, Надії і Любові у виконанні однієї акторки.

Проблема, яка порушена у п’єсі, є надзвичайно актуальною для нашого сучасного суспільства. В пориваннях до багатства, людина втрачає свій моральний  образ. Меркантильність губить людину, породжує душевну сліпоту, адже справжні цінності неможливо купити за гроші.

 Студентка ІVВТЗ  курсу Скаженник Катерина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.