Поїздка на перегляд виступу Черкаського  хору

19 листопада 2018 року, за підтримки директора Гадяцького коледжу культури і мистецтв Насменчука А.М., студенти та викладачі спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» здійснили поїздку до Полтавського музично-драматичного театру ім.Гоголя на перегляд концерту Лаурата Національної премії ім.Т.Г.Шевченка Черкаського академічного заслуженого Українського народного хору.

Черкаський академічний заслужений Український народний хор – один з провідних народних хорових колективів України. На полтавську сцену була представлена концертна програма, яка прозвучала у двох відділах. Слухачі гаряче сприйняли вокально-хореографічні композиції  «У Черкаському краї цвітуть рушники», «Весняні ігри та хороводи з танцями», хорові твори:  «Дума про Україну», «Синові», «Осипає цвіт калини» – муз.А.Пашкевича, українські народні пісні «Ой, за мостом, мостом», «Ой у вишневому садочку», «Розпрягайте хлопці коней». На завершення концерту прозвучав твір  в обробці А.Пашкевича «Реве та стогне Дніпр широкий», який всі присутні слухали стоячи і сприйняли тривалими оплесками.

Однією з мотивацій для поїздки в м.Полтаву на перегляд виступу цього славетного колективу стало і те, що артисткою хору є випускниця спеціалізації “НАРОДНЕ ПІСЕННЕ МИСТЕЦТВО” Валерія ГОЛУБ, яка за період навчання в нашому навчальному закладі отримала всі необхідні професійні навички, щоб в подальшому працювати в такому професійному колективі. В перерві концерту та по його закінченні викладачі спеціалізації та студенти мали змогу поспілкуватись з Валерією і побажати їй ще більших творчих досягнень. Студенти мали змогу оцінити виконання колективом кожного хорового твору, вокально-хореографічних композицій і така поїздка стала для них ще однією ланкою в набутті фахових навичок  для зростання професійної майстерності.

 

Олексій СВИРИД- голова циклової комісії спеціалізації «Народне пісенне мистецтво», викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, керівник народного хору коледжу

Читайте також

Залишити відповідь