Практичні заняття з дисципліни «Захист Вітчизни»

7rYxBuSvqjo ocIRNlXs_AE

Студенти ІІ курсів спеціальностей  «НХТ»,  «ДПМ»  та «НХ»  Гадяцького училища культури ім.  І.П.Котляревського, вивчаючи дисципліну «Захист Вітчизни» отримують  багато корисної, цікавої і життєво важливої інформації. Кожний студент має ґрунтовні теоретичні знання з даної дисципліни і на випадок критичної ситуації  зможе застосувати їх на практиці. Для кращого сприйняття і засвоєння навчального матеріалу викладач дисципліни «Захист Вітчизни» Н.П.Харлан  проводить практичні заняття.

Одне з таких занять відбулося в державній пожежно-рятувальній  частині міста Гадяча, на якому  Мироненко Володимир Вячеславович,  фахівець з організації служби та реагування на надзвичайні ситуації  ознайомив студентів з дозиметричними приладами та  їх використанням.  Студенти з великим задоволенням слухали розповідь, а потім задавали питання, на які отримували змістовні відповіді.

Не можна не згадати надзвичайно цікаву зустріч з  завідувачем інфекційним відділенням Гадяцької ЦРЛ Іващенко Наталією Петрівною. Вона провела лекцію на тему:   «Профілактика інфекційних захворювань». Студенти також мали можливість поспілкуватися з фахівцем і отримати  відповіді на важливі питання.

Дисципліна «Захист Вітчизни» не тільки важлива для вивчення, але і наповнена цікавими заняттями, на яких є  можливість  використати теоретичні знання на практиці.

Л. Пшенична, студентка ІІ ВТЗ курсу

You may also like...

Залишити відповідь