Практичні заняття з дисципліни «Захист Вітчизни»
Студенти ІІ курсів спеціальностей «НХТ», «ДПМ» та «НХ» Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського, вивчаючи дисципліну «Захист Вітчизни» отримують багато корисної, цікавої і життєво важливої інформації. Кожний студент має ґрунтовні теоретичні знання з даної дисципліни і на випадок критичної ситуації зможе застосувати їх на практиці. Для кращого сприйняття і засвоєння навчального матеріалу викладач дисципліни «Захист Вітчизни» Н.П.Харлан проводить практичні заняття.
Одне з таких занять відбулося в державній пожежно-рятувальній частині міста Гадяча, на якому Мироненко Володимир Вячеславович, фахівець з організації служби та реагування на надзвичайні ситуації ознайомив студентів з дозиметричними приладами та їх використанням. Студенти з великим задоволенням слухали розповідь, а потім задавали питання, на які отримували змістовні відповіді.
Не можна не згадати надзвичайно цікаву зустріч з завідувачем інфекційним відділенням Гадяцької ЦРЛ Іващенко Наталією Петрівною. Вона провела лекцію на тему: «Профілактика інфекційних захворювань». Студенти також мали можливість поспілкуватися з фахівцем і отримати відповіді на важливі питання.
Дисципліна «Захист Вітчизни» не тільки важлива для вивчення, але і наповнена цікавими заняттями, на яких є можливість використати теоретичні знання на практиці.
Л. Пшенична, студентка ІІ ВТЗ курсу