Профорієнтаційна робота в дії

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Від правильності обраної професійної дороги зараз, залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить  соціальний статус і затребуваність, навіть рівень матеріального добробуту.

Плануючи свій професійний шлях, дуже важливо дбати про реалістичність своїх домагань. Невідповідність внутрішніх образів людини життєвим реаліям неминуче призведе до розчарування, а от улюблена справа, навпаки, буде приносити задоволення у житті. Саме .для того, щоб дізнатися про всі особливості професії культпрацівника до Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського завітали юні митці з Чорнухинської дитячої мистецької школи.  

Школярів радо зустріла дружна родина котляревців. Викладачі та студенти різних спеціальностей провели для гостей не лише екскурс у майбутню професію, а й залучили їх до участі у майстер-класах, продемонстрували відеоматеріал, що характеризує творчі досягнення нинішнього студентства та випускників, ознайомили  з особливостями навчання, матеріально-технічною базою, роботою спорткомплексу, умовами проживання в гуртожитку.

Сподіваємося, що ця зустріч принесе свої позитивні результати для обох сторін і в майбутньому юні таланти стануть кращими студентами нашого коледжу. 

Світлана БОЦУЛА, заступник директора  з практичного навчання

You may also like...

Залишити відповідь