Виступ Коломийського театру
2 червня викладачі та студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського мали змогу поринути в мистецтво театру, яке подарували актори Коломийського академічного обласного українського драматичного театру імені Івана Озаркевича. Ми мали змогу переглянути виставу за п’єсою Франца Крьоца «Рятуйте, мене женять!», режисер-постановник – народний артист України Мосійчук Олег.
Акторський ансамбль вразив неперевершеною майстерністю перевтілення. Разом з акторами глядачі поринули у захоплюючий світ комедії, у якій поєднано все: добрий гумор, павутиння інтриг, побутові ситуації, які нас супроводжують протягом життя. Усі глядачі отримали море позитивних емоцій та незабутніх вражень від перегляду вистави.






Оливенко Анастасія, студентка коледжу










