Семінар-нарада керівників установ культури новостворених ОТГ Полтавщини

UCH_3232 UCH_3236 UCH_3255 UCH_3259 UCH_3292 UCH_3322

2-3 березня 2017 року на базі Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського проведено семінар-нараду керівників підрозділів з керівництва установами  культури    новостворених об’єднаних територіальних громад Полтавської області.

Відкрив засідання начальник управління культури Полтавської обласної державної адміністрації Фасій Г.І., який в своєму виступі окреслив мету та завдання зустрічі, а також зробив акцент на особливостях діяльності культурно-мистецьких закладів в умовах діючого законодавчого поля.

Дуже важливо, що участь у роботі семінару взяли керівники районної та місцевої влади: голова Гадяцької  РДА Матюшенко О. В., заступник голови Бондаренко С.М., секретар міської ради Сафонов Г. В., адже Гадяцький район серед лідерів адміністративно-територіальної реформи на Полтавщині, а Гадяч нещодавно також змінив своє адміністративне підпорядкування – став містом обласного значення, і тому  Гадячанам було чим поділитись з учасниками семінару.

Про необхідність і шляхи збереження, забезпечення діяльності і розвиток мережі закладів культури, досвід організації фінансово-господарської діяльності, на прикладі діяльності Гадяцького та Гребінківського районів, доповіли начальники відділів культури Гадяцької РДА Труш Л.В. та Гребінківської РДА Капелька Р.Р.

       Директор Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського Насменчук А.М. , проінформував присутніх про специфіку підготовки кадрів для галузі культури в умовах децентралізації наголосивши на тому, що саме цей навчальний заклад займається сьогодні підготовкою нової  моделі спеціаліста, затребуваного на ринку праці.

Про профорієнтаційну діяльність навчального закладу, зв’язок з роботодавцями, порядок розподілу, закріплення на робочих місцях  випускників коледжу повідомила заступник директора з практичного навчання, сприяння працевлаштуванню та зовнішніх зв’язків коледжу Боцула С. П.

Директор Полтавської регіональної філії “Центру розвитку місцевого самоврядування” Балибіна І. В.  розповіла присутнім про створення нових територіальних громад на Полтавщині.

У роботі семінару-наради також взяли участьзаступник директора з наукової роботи та завідувач науково-методичного відділу Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського Влезько Н.В. та Чорноволенко Л. І. Вони роз’яснили учасникам про те як створювати державні та європейські грантові проекти та звернули увагу на організаційні питання вдіяльності бібліотечної мережі об’єднаних територіальних громад.

Цікавим і захоплюючим було виїзне засідання семінаристів до Сергіївської ОТГ, де голова – Лідовий І.Г. ознайомив присутніх з діяльністю закладів культури новоствореної об‘єднаної територіальної громади.

Протягом двох днів роботи семінару надзвичайно багато цікавої інформації отримали його учасники, так,  завідуюча  сектором культури Омельницької ОТГ ЛитвиненкоТ.С., презентувала  проект, шляхи створення, та діяльність освітньо-культурно-спортивного простору.

З умовами навчання «заочно» та на відділенні підвищення кваліфікації працівників культури, про необхідність безперервної освіти у сучасному світіознайомила присутніх завідуюча відділеннями  підвищення кваліфікації та заочним відділенням коледжу  Шестопал Р. Д.

У процесі роботи семінаристи також мали можливість ознайомитися з творчими доробками студентів та викладачів різних спеціалізацій  Гадяцького коледжу культури і мистецтв. Особливе захоплення в учасників заходу викликав практичний показ фрагменту свята Масниці (режисер – голова ЦК спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Фастовець Л.Є.).

 С.Боцула

 

 

 

 

 

 

 

You may also like...

1 Response

Залишити відповідь