Урок мужності «Герої поряд»

24 жовтня у стінах Гадяцького училища культури відбувся  урок мужності «Герої поряд», на якому  студенти разом з викладачами змогли згадати і віддати честь воїнам,  які захищають нашу Батьківщиу від ворогів. Ми повинні бути вдячні тим, хто відстоював і відстоює право України бути гордою державою, хто захищає нас. Всі ці герої серед нас, ми поруч з ними працюємо, поруч з ними навчаємося. Можна довго говорити про їх силу волі, мужність та жертовність. Та найкраще почути і дізнатись про все з уст очевидця. Саме тому, на виховну годину було запрошено бійця батальйону особливого призначення «Полтава» , учасника бойових дій  Гончарова Олександра Вікторовича. Він не просто розповів про себе та життя на передовій, а також продемонстрував зброю,  якою користувалися в зоні антитерористичної операції. Цей показ ще раз нагадав кожному з присутніх наскільки є небезпечною зброя.

Загалом учасники виховної години досягли своєї мети і нагадали присутнім безцінність людського життя. Кожен відчув гордість за наших земляків, які без страху в очах захищають нашу неньку – Україну. Всі присутні на заході вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів.

Цікаво та змістовно провели виховну годину  студенти  спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»  Ісак Ольга, Ярмош Юля, Архангельський Володимир, Глушко В’ячеслав, Боярчук Валентна, Пшенична Лариса та студентка спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Купріна Аліна,  під керівництвом  викладачів дисципліни «Захист Вітчизни» Харлан Наталії Петрівни і Шестопала Петра Васильовича.

Цей урок мужності залишився у серці кожного, дав сили  боротись за свою Батьківщину і бути достойними громадянами нашої країни.

UCH_9478 UCH_9489Л.Пшенична, студентка ІІІ ВТЗ курсу

You may also like...

Залишити відповідь