Серце мами завжди з нами!

    Мати, мама, матуся, матінка, ненька – саме так ми називаємо найдорожчу, найдобрішу, найкращу, наймилішу в світі нам людину. Скільки прекрасного, світлого і доброго в цих словах. Мама – це добрі очі, дбайливе серце і ласкаві руки найріднішої людини. Мама – це янгол-охоронець, що завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем.

   День Матері – це свято шанування і подяки всім мамам на землі, і  його відзначають в усьому світі. Ми, українці, зустрічаємо це свято в другу неділю травня, і в цей день шануємо Рідну Маму, Божу Матір та Неньку-Україну.

     Напередодні цього величного свята вже традиційно в гуртожитку Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського для дітей-переселенців та їх мам викладачі коледжу Владилена Гацько та Ольга Житченко влаштували свято «Серце мами завжди з нами!». Діти з величезним задоволенням гралися і танцювали, виготовляли власноруч подарунки для своїх мам, вчили для них віршики, разом з матусями виконували цікаві завдання, створили святкову листівку для всіх мам України.

    Щирі посмішки дітей і дорослих навіювали неповторно теплу атмосферу добра і любові, світла і надії на мирне життя в нашій багатостраждальній та незламній Україні.

   Дорогі Матусі! Вітаємо Вас з Днем матері! Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих і спокійних років життя, мирного неба. Бажаємо, щоб у цей скрутний для неньки-України час Ваші діти завжди були підтримкою і опорою для Вас! Ми вдячні Вам за ласку, безмежну любов і виховання! Хай Божа Мати оберігає кожну маму і дитину, кожного українця і нашу славну Батьківщину!

 Ольга ЖИТЧЕНКО, викладач культурологічних дисциплін

You may also like...

Залишити відповідь