Шляхами мандрівного філософа

   3 грудня 2022 року – особлива дата для всіх українців, адже саме в цей день ми відзначаємо 300-річчя від дня народження видатного українського філософа, поета, байкаря, богослова, педагога Григорія Савича Сковороди.

   І саме цього дня в Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського студенти ІІІ курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної сфери», під керівництвом викладача Ольги Житченко,  провели тематичний квест для дітей ВПО «Шляхами мандрівного філософа». Діти дізналися про життя і творчість видатного українця, із задоволенням подорожували різними станціями, виконували цікаві та пізнавальні завдання, за що були нагороджені смаколиками.

     Звичайно, солодощі – це прекрасні  подарунки для дітей, але ще вони зрозуміли, що найцінніший скарб, який залишив для нас Григорій Савич Сковорода – це знання, щастя і свобода кожної людини, а ще безмежна любов до України. Тож нехай на нашій батьківщині якнайшвидше запанує мир і спокій, щоб діти завжди були щасливими, як заповідав  Григорій Сковорода.

Ольга ЖИТЧЕНКО, викладач коледжу

Читайте також

Залишити відповідь