Підвищували кваліфікацію керівники аматорських хореографічних колективів

IMG_20171024_123015 IMG_20171024_125757 IMG_20171024_130133 IMG_20171024_130211 UCH_1155 UCH_1164

З 16 по 27 жовтня на базі Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського підвищували кваліфікацію керівники аматорських хореографічних колективів.

Слухачі курсів  прибули до Гадяча  з різних куточків Полтавської області: Миргородського, Зіньківського, Кременчуцького, Кобеляцького, Новосанжарського, Шишацького та Великобагачанського районів. Програма підвищення кваліфікації складалася з теоретичних та практичних занять, на яких слухачі отримали ґрунтовні знання з фахових дисциплін та спробували свої сили в різних напрямах хореографії.

В рамках курсів слухачі відвідали дитячу студію естетичного виховання  коледжу та ознайомилися з методикою проведення занять в різних хореографічних групах.

Переглянули репертуар творчих хореографічних колективів коледжу: «Джерело», «Еклейм» та «Модерн», побували на  відкритому занятті школи сучасного танцю «Stepbystep» на базі ЗОШ №4 м.Гадяч,  якою керує подружжя Надія і Тарас Близнюки. Також для слухачів було організовано ознайомчу екскурсію до Лесиного Гаю.

Керівники хореографічних колективів отримали багато цікавих вражень та нової інформації з фахової підготовки,  яку вони зможуть застосувати у своїй практичній діяльності. Всі слухачі щиро вдячні викладацькому колективу Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського за надану можливість отримати ґрунтовні знання з фаху.

Особливу вдячність висловили голові циклової комісії хореографічних дисциплін, заслуженому працівнику культури України М.Є.Гузію  та завідуючій відділенням  підвищення кваліфікації Р.Д.Шестопал.

You may also like...

Залишити відповідь