Свято гумору

11 вересня на малій батьківщині класика української байки Леоніда Глібова у селищі Веселий Поділ  Семенівської територіальної громади Кременчуцького району відбулося  щорічне обласне «Свято  веселої мудрості». 

Цього року в  рамках свята відбувся ювілейний 30-й обласний конкурс читців-гумористів.

Приємно зазначити, що студенти нашого освітнього закладу на чолі з директором А.М.Насменчуком,  також долучилися як до святкування, так і до участі в конкурсі читців-гумористів. Рішенням поважного журі  за високу виконавську майстерність, сценічну культуру, популяризацію творчої спадщини Леоніда Глібова були нагороджені: Литвиненко Владислав (студент ІV  курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» –  Дипломом І ступеня і Дорошенко Ольга (студентка ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи») – Дипломом ІІ ступеня.

Окрасою свята став  неперевершений у своїй хореографічній лексиці  виступ народного ансамблю народного танцю «Джерело» (керівник – Г.О.Островний).

Висловлюємо щиру вдячність за запрошення та змістовну організацію заходів 

голові Семенівської селищної ради об’єднаної територіальної громади  Милашевич Л.П. та начальнику відділу культури та дозвілля Інні Календарь.

You may also like...

Залишити відповідь