СВІТ, СТВОРЕННИЙ З ПАПЕРУ

 

12 жовтня у виставковій залі Гадяцького історико – краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки «Світ, створений з паперу» робіт студентів спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Гадяцького училища культури ім.І.П.Котляревського.

На відкритті були присутні: Сиротюк Василь Михайлович – директор Гадяцького історико – краєзнавчого музею, Сафонов Григорій Володимирович – секретар міської ради, Кисіль Григорій Олексійович – Заслужений майстер народної творчості України, Середа Ірина Григорівна – голова циклової комісії викладачів декоративно-прикладного мистецтва, Кисіль Оксана Григорівна – викладач спеціалізації ДПМ, а також учні та викладачі шкіл Гадяча.

Експозицію виставки складають практичні, курсові та дипломні роботи, виконані студентами спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» під керівництвом викладачів Кисіля Г.О. та Середи І.Г.  в техніці аплікації папером, витинанки, паперопластики.  Серед експонатів виставки є також макети майданчиків відпочинку та житлового інтер’єру з дисципліни «Дизайн» – викладач Кисіль О.Г.

фото1 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ажур витинанок, рельєф архітектурних споруд, пластика рослинно-квіткових та сюжетних композицій,  створених з такого делікатного і на перший погляд простого матеріалу справляють на глядача враження витонченості і довершеності.

О.Г.Кисіль – викладач спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво»

You may also like...

Залишити відповідь