СВІТЛО ДОБРА І ЛЮБОВІ В ПАЛІТРІ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ

 

5 квітня 2019 року, у рамках проведення Дня Гадяцького коледжу культури та мистецтв ім. І.П.Котляревського, традиційно відбувся Регіональний дитячий конкурс образотворчого мистецтва «Барви рідної землі». Мета конкурсу – виявлення обдарованих учнів та надання їм допомоги у подальшому виборі професії, ознайомлення потенційних абітурієнтів із особливостями навчання на спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Конкурс став уже традиційним в стінах навчального закладу. В цьому році проходить вже п’ятнадцятий рік поспіль.

Викладачі та учні Білицької, Гадяцької, Гребінківської, Котелевської, Шишацької, Заводської дитячих музичних шкіл та Державної спеціалізованої художньої школа-інтернату «Колегіум мистецтв в Опішні» стають постійними учасниками та призерами конкурсу.

Відрадним є той факт, що серед викладачів, які привезли своїх вихованців на конкурс, є наші випускники – це Даниленко Ірина Олександрівна, Шеріт Сергій Вікторович, Шульга Вікторія Олександрівна.

Ще до початку виконання конкурсних завдань учні змогли відвідати музей історії нашого навчального закладу, переглянути роботи студентів спеціалізації «Декоративно-прикладного мистецтва», дізнатися вимоги та умови вступу до коледжу, адже кожного року хтось із учасників конкурсу виявляє бажання навчатися в нашому навчальному закладі.

Протягом чотирьох академічних годин конкурсанти розкрили власне бачення теми «Світло добра і любові», приуроченої до 170 річниці з дня народження Олени Пчілки.

У номінації «Живопис» виконали конкурсні роботи 34 юних митців Полтавщини віком 13 – 18 років, із 11 мистецьких навчальних закладів 8 районів області.

Слід відмітити, що діти Полтавщини дуже обдаровані і творчі. В цьому році вони вкотре приємно вразили своєю майстерністю та творчою фантазією. Всі учасники конкурсу живописними засобами показали багату палітру природи, силу поетичного слова та образів навіяних красою та добром Гадяцького краю.

За високі результати та перемогу в ХV Регіональному конкурсі образотворчого мистецтва «Барви рідної землі»  серед учнів мистецьких навчальних закладів у номінації  «Живопис» журі конкурсу прийняло рішення:

Присудити Гран-прі:

Макаренко Надії – Лохвицька дитяча школа мистецтв, викладач Шиш О.О.

Присудити І-ше місце:

Безсмольній Поліні  –   Гадяцька дитяча музична школа,

викладач Даниленко І.О.

Сухоносовій Анні –      Гребінківська дитяча музична школа,

викладач Гречановська А.О.

Присудити ІІ-ге місце:

Тимошенко Аліні – Котелевська дитяча музична школа, викладач Гроза Н.М.

Присудити ІІІ-тє місце:

Старокожко Анні – Котелевська дитяча музична школа, викладач Бурдун М.В.

 

Грамотами нагородити:

 «За техніку виконання»

Нестеренко Світлану – Білицька дитяча музична школа, викладач Рибалко Н.М.

«За глибину розкриття теми»

Дубовик Аліну – Гадяцька дитяча музична школа, викладач Даниленко І.О.

«За оригінальність»

Микитенко Римму – Державна спеціалізована художня школа-інтернат

«Колегіум мистецтв в Опішні», викладач Матвійчук Н.В.

«За манеру виконання»

Зезекало Анну – Державна спеціалізована художня школа-інтернат

«Колегіум мистецтв в Опішні», викладач Погребняк Т.Л.

Роботи конкурсантів розглядало журі у складі:

Тарасенко О.К. – доцент кафедри образотворчого мистецтва психолого-педагогічного факультету Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, Відмінник освіти України, член Національної спілки художників України

Середа І.Г. –  викладач-методист вищої категорії, голова циклової комісії викладачів спеціалізації  «Декоративно-прикладного мистецтва» Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського

Кисіль О. Г. –  викладач-методист  вищої категорії спеціалізації «Декоративно-прикладного мистецтва»  Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського

Ми вдячні директорам та викладачам мистецьких навчальних закладів, за те, що не тільки підготували достойних конкурсантів, а також знайшли час та кошти, щоб прибути до нашого навчального закладу. Сподіваємось, що зустріч у стінах Гадяцького коледжу культури і мистецтв була корисною і незабутньою не тільки для учнів, а також і для їх викладачів, адже вони мали можливість поспілкуватись між собою, зустрітись із членами журі конкурсу та викладачами спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво».

Запрошуємо також у наступному році творчих, талановитих,  закоханих у прекрасне, учнів мистецьких навчальних закладів Полтавщини взяти участь у ХVІ Регіональному конкурсі «Барви рідної землі».

You may also like...

Залишити відповідь