Сила закону

Відповідно до Указу Президента України Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини. В 2017 році  тематичні заходи  з прав людини  проводитимуться з 8 по 13 грудня.

«Сила закону» – під такою назвою  була проведена година спілкування та організована  виставка  в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського в рамках проведення Тижня права.

24900082_1536602396449896_1571723826141736391_n (1)

На заході були присутні студенти І  курсів спеціалізацій «Народне пісенне мистецтво» та «Народне інструментальне мистецтво». Вони переглянули відео презентацію про права людини, про основні причини правопорушень та кримінальну відповідальність неповнолітніх. В сучасному суспільстві ми дуже часто зустрічаємося з правопорушеннями. Наші повсякденні вчинки часто мають правову оцінку. Право, закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони і завжди пам’ятати, що за скоєним злочином обов’язково прийде покарання.

На молоде покоління  ми покладаємо великі надії. Сьогодні вони повинні в повній мірі використати своє право на освіту і починати будувати сильну, демократичну, правову державу.

 

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь