Це лише початок!

Розвиток – то найголовніше, що має відбуватися з людиною. І немає значення чи ти в дорослому, чи в юному віці…

Саме тому, нещодавно вихованці студії естетичного виховання відділення «Образотворче мистецтво» Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського (викладач – Харагай Наталія Вікторівна) вирішили взяти участь та спробувати свої сили в II Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв “UKRAINIAN TRADITION”.

Юні художники Кравченко Андрій та Торяник Марія з великим захопленням та любов’ю створювали свої твори. І саме за свою працьовитість були нагороджені, у віковій категорії (8-9 років), дипломами 1 ступеня.

Вітаю талановитих вихованців та бажаю подальших успіхів! Це лише початок!

Наталія ХАРАГАЙ, викладачка спеціальності«Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

Читайте також

Залишити відповідь