ТВОРЧА ЗУСТРІЧ

UCH_6407

Початок цього навчального тижня для студентів Гадяцького училища культури ознаменувався творчою зустріччю з поетами Зіньківщини, які презентували літературно-мистецький альманах «Дивокрай». Приємно, що  троє з шести гостей є випускниками нашого училища: Ганна Литовець-Гайдаш, Наталія Калатура та Наталія Ремньова. Приїжджаючи до Гадяча, вони з глибокою вдячністю згадують про навчальний заклад, який став для кожного з них «стартовим майданчиком» для творчого злету.

Прикметно, що самодіяльні поети Зіньківщини, прагнучи зробити свій посильний внесок у перемогу українців, виступають з благодійною акцією: кошти, зібрані під час презентації, буде перераховано на потреби бійців АТО. Долучилися до цієї благородної справи і студенти нашого училища, пожертвувавши більше трьохсот гривень.

Творча зустріч минула у теплій невимушеній атмосфері: виступи Григорія Крутька, Марини Заставської, Наталії Калатури, Володимира Прислонського, Наталії Ремньової, Петра Сахна та Ганни Литовець-Гайдаш раз у раз зривали в студентській аудиторії бурхливі оплески, бо про наші непрості часи кожен з авторів зумів сказати так глибоко і проникливо, як може говорити тільки людина, не відірвана від своїх коренів, від свого народу.

Запросили зіньківчани і свого колегу – відомого на Гадяччині автора Олександра Недовіса, чиї поезії також знайшли відгук серед студентської молоді. Завітали до училища і представники видавництва «Гадяч» та працівники центральної бібліотеки ім. Лесі Українки.

Ще довго після офіційного закінчення творчої зустрічі тривало щире, задушевне спілкування  зіньківчан з викладачами училища: ділилися враженнями від презентації, згадувалися студентські роки, будувалися плани на майбутнє.


В.Криворучко

You may also like...

Залишити відповідь