Творчий вечір Наталії Іванченко

UCH_1631 UCH_1632 UCH_1637

5 грудня у кіноконцертному залі «Дружба» відбувся творчий вечір славнозвісної випускниці спеціалізації «Режисура видовищно-театралізованих заходів» Гадяцького училища культури ім. І. П. Котляревського, артистки розмовного жанру Полтавської обласної філармонії Наталії Іванченко – «Життя не можна повторить на біс», який з великим задоволенням відвідали викладачі та студенти училища.

На нашій сцені вона вперше виступала в званні заслуженої артистки України і ми мали змогу насолодитися майстерністю художнього читання.

Публіка була у захваті від творів, які виконувала артистка. Не можна не згадати  уривок з моновистави за романом Ліни Костенко «Маруся Чурай», про долю легендарної народної співачки, що за переказами жила в Полтаві. Запам’яталося і оповідання П.Бондарчука «Прости мені, Лелько» після якого глядачі не могли стримати сліз. Адже так глибоко вразило всіх присутніх лелече кохання.

Присутні були захоплені  майстерним перевтіленням Наталії Іванченко в різноманітні образи. На святі ми умовно змогли побувати і на ярмарку, прослухавши уривок з твору «Сорочинський ярмарок» О. Вишні, потім перед нами з’являлась і свекруха, яка давала поради невістці, і колоритна Ханума, і незграбна жіночка, яка вирішила будь-що стати гарною та здоровою, відвідавши елітний фітнес-клуб. Кожен вихід артистки на сцену супроводжували оплески та сміх.

Сама побудова концертної програми була дуже цікавою. Адже кожен виступ Наталії Іванченко тематично продовжувався виступами артистів Полтавської обласної філармонії. Присутні насолоджувалися і співом народної артистки України Наталії Хоменко, яка виконувала пісні під супровід народних інструментів, і високою виконавською майстерністю тріо бандуристок «Вишиванка» та славнозвісних учасників ВІА «Слов’яни».

Горді з того, що маємо таких талановитих випускників, які своєю творчістю і щоденною працею прославляють наш навчальний заклад та є взірцем для студентства у популяризації високого мистецтва – рідного слова.

 

 

Л.Даніленко

You may also like...

Залишити відповідь