У Гадячі стартував буккросинг

1 2 3 4

Початок цьогорічного травня – надзвичайно багатий на події, але серед них знайшовся час і на відкриття в Гадячі першої вуличної бібліотеки – так званого буккросингу.

З ініціативою виступила громадська організація «Гадяч дружній», а втілення цієї ідеї відбулося за сприяння Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського. Директор навчального закладу – заслужений працівник культури України А.Насменчук  – завжди відкритий до нових ідей і сучасних тенденцій; завдяки його вмінню помічати й реалізовувати прогресивні ідеї училище по праву вважається одним з найкращих серед ВНЗ культури і мистецтв України. У своєму виступі він подякував «Гадячу дружньому» за безкорисливе бажання удосконалювати і прикрашати своє місто. До слова, більшість молоді в ГО «Гадяч дружній»: П.Вєтрова, Л.Максимів, В.Павлюченко  –  це випускники училища культури, а нині – і його працівники, які мають власну громадянську позицію, виявляють ініціативність у благоустрої  міста, власним прикладом заохочують гадячан до поліпшення рівня свого життя. Тому не випадково, що буккросинг у Гадячі стартував саме тут, біля училища культури.

Звертаючись до мешканців та гостей Гадяча, безпосередній ініціатор буккросингу Н.Денисенко наголосила,щокниги знаходяться у вільному доступі – і це, мабуть, є найбільшим випробуванням. Це своєрідний тест для нас: чи здатні будемо ми стати частиною європейського простору? Чи знайде подальший розвиток ідея, що полягає у повній взаємній довірі та безкорисливості? Цю ж думку продовжив заступник голови Гадяцької РДА С.Бондаренко, який теж долучився до наповнення першої вуличної бібліотеки, принісши книгу сучасного українського автора. Так само підтримав ініціативну молодь заступник міського голови М.Харлан, який поповнив вуличну бібліотеку брошурою з красномовною назвою «Правила благоустрою міста Гадяча», натякнувши таким чином на подальші кроки громадської організації.

Присутні на відкритті буккросингу викладачі та працівники Гадяцького училища культури також приєдналися до наповнення вуличної бібліотеки, яка налічує вже біля більше півсотні книг. Відрадно, що «подорож» цих книг почалася відразу після відкриття, а ще приємніше спостерігати, як поступово збільшується «фонд» першої відкритої бібліотеки. Тож можна сміливо стверджувати, що наш тест на «європейськість» складено успішно!

Валентина Криворучко

Читайте також

Залишити відповідь