У КОЛЕДЖІ СТАРТУВАВ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ

Підготовка курсових робіт – це важливий етап самовдосконалення, засвоєння студентом дослідницьких та пошукових навичок і вмінь. Курсова робота допомагає заглибитися в тему і досконало вивчити її, щоб потім застосувати здобуті знання у професійній діяльності, а також передати їх своїм нащадкам.

Менеджери соціокультурної діяльності повинні мати глибокі знання з народознавства, щоб у майбутньому використовувати їх у підготовці різноманітних тематичних заходів.

4 червня у коледжі стартував захист курсових робіт з дисципліни «Народознавство». Наші викладачі на чолі з директором коледжу Анатолієм Миколайовичем Насменчуком оцінювали роботу студентів спеціалізацій «Видовищно-театралізовані заходи» (на базі 9, 11кл.), «Народне пісенне мистецтво» (на базі 11кл.)  та «Народне інструментальне мистецтво» (на базі 11кл.)

Незважаючи на те, що частина з нас цього дня мала ще одне серйозне випробування, а саме: ЗНО з історії України, – захист курсових робіт відбувся цікаво і досить презентабельно. Усі, хто захищався цього дня, засвідчили достатній рівень оволодіння обраними темами. Грунтовними знаннями і вмінням захоплююче розкрити свою тему відзначилися Маноіле Едуард, Помазанов Роман, Бондаренко Володимир. Цікаво було слухати захист Московець Катерини, Явтушенка Олександра, Цися Олега, Кучерова Євгена та інших. Захист усіх курсових робіт супроводжувався вдалими презентаціями, над якими ми теж працювали, щоб «оживити» свої знання, а також виставками писанок, старовинних рушників та зробленого власноручно генеалогічного дерева.

Від свого імені хочемо подякувати керівникам курсових робіт Галині Григорівні Сидоренко та Валентині Іванівні Криворучко за значну допомогу в підготовці, а ще – за те, що допомогли нам зробити ще один крок до омріяної професії. Також хочемо висловити подяку екзаменаційній комісії: директору коледжу та викладачам культурологічних дисциплін.

 

Гацько Владилена, студентка ІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»

Читайте також

Залишити відповідь