«У ній живе вся мудрість віковічна»

          Яка ж дивна доля жінки в історії людства. І справді, її то піднімали до небес, називали  Мадонною чи Прекрасною Дамою, то принижували, називаючи істотою нижчого ґатунку. Українській жінці більш пощастило, їй ніколи не треба було доводити своєї рівності з чоловіками, адже вона завжди могла постояти за себе, за свою гідність. Жінка-вчитель, жінка-лікар, жінка-інженер, жінка-вчений — зараз цим нікого не здивуєш. Одвічно стоять поряд слова: жінка-мати, жінка-сестра, жінка-дружина, розрадниця, кохана, єдина … Саме вона має завжди і в усьому подавати приклад моральності, добра, вірності, терпіння, любові. Бо саме в любові сила людини. Хоч там що, наше життя прекрасне.

          У дні весняного пробудження й оновлення землі вшановуємо Жінку! Напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулася година спілкування «У ній живе вся мудрість віковічна», на якій  були присутні працівники коледжу, які мали можливість поринути в  атмосферу тепла і затишку в переддень весняного жіночого свята.

           Милі жінки, будьте завжди чарівні і привабливі. Нехай тепле весняне сонечко гріє вас, а любов близьких зігріває ваші душі. Нехай на роботі вас цінують і поважають. Нехай на серці буде по-весняному тепло, а вдома панує аромат квітів. Зі святом!

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь