У пошуках чарівного горіха

Щороку всі з нетерпінням чекають приходу зими, адже саме на цю пору припадає найвеселіше та найчарівніше свято – Новий рік. Усі ретельно готуються до нього: прикрашають ялинки, купують подарунки, готують святкові страви…

Та особливо на прихід Нового року чекають діти, бо саме в цей час трапляються різноманітні дива: під ялинками  з’являються подарунки, які приносить Дід Мороз; казки ніби перетворюються в реальність, а їх персонажі  наче оживають.

Такі дива сталися і на сцені Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського. Студенти третіх і четвертих курсів спеціалізацій «Видовищно-театралізовані  заходи», «Народне пісенне мистецтво» на чолі з викладачем О.О.Житченко підготували для дітей дивовижну казку «У пошуках чарівного горіха». Діти захоплено слідкували за пригодами ведмедиків Тедді та веселого сніговика Олафа, щиро раділи появі ляльок Лол та папуг Ріо, допомагали прикрасити ялинку Міньйонам, танцювали запальний танець з Мікі та Міні Маусами, сміялися  з витівок Бебеки та Бубуки, сварилися на головного злодія казки Блека, зустрічали оплесками Діда Мороза, Снігуроньку та символ прийдешнього Нового року –  Тигрика та весело гралися біля ялинки. Це цікаве та яскраве дійство мали змогу подивитися діти викладачів та працівників коледжу. Маленькі глядачі були надзвичайно задоволені і виходили зі святкової зали у чарівному новорічному настрої. Сподіваємось, що такий настрій пануватиме у душах дітей завжди! А до дітей з особливими потребами завітали Дід Мороз та Снігуронька, які вручили діткам подарунки і солодощі та привітали їх з Новим роком.

Бажаємо в Новому році всім людям бути здоровими та щасливими, добрими та щирими, веселими та щедрими! І щоб усі жили у мирі!

Ольга Житченко, викладач коледжу

You may also like...

Залишити відповідь