Участь у майстер-класах

03 грудня 2022 року студенти I – IV курсів спеціалізації “Народна хореографія”  Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім І. П. Котляревського відвідали майстер-класи, в рамках Дня відкритих дверей, в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка у супроводі викладача хореографічних дисциплін Тараса Близнюка.

Цього дня були проведені майстер-класи з бальної, сучасної та народної хореографії.

Найбільше з дисципліни «Бальний танець» студентам сподобалось  викладання   матеріалу  з повільного вальсу (викладач – Богдан Коровайний).

 З  дисципліни «Сучасний танець»  цікавим був фрагмент заняття з вивчення кросових комбінацій (викладач – Ольга Білоконь).

Легко запам’ятовувалася хореографічна лексика польського танка “Куяв’як” на майстер-класі з народної хореографії (викладач – Людмила Сокіл).

Студенти коледжу разом з Тарасом Володимировичем також долучилися до всіх майстер-класів. Вони показали свою старанність, техніку та виконавську майстерність.

Дякуємо директору Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського Анатолію Насменчуку за надану можливість взяти участь у майстер-класах.

Вікторія КОБЕЦЬ, студентка ІV курсу  спеціалізації “Народна хореографія”

You may also like...

Залишити відповідь