Участь у проекті «Нові сусіди»

DSCN7935 DSCN7936 DSCN7953 DSCN8048 DSCN8092

 

Для молоді із Полтави, Лубен, Кременчука, Миргорода та Гадяча, яка мріє про журналістську професію або хоче спробувати себе у ролі перемовників організовано  безкоштовний  тренінг “Нові сусіди”, пов’язаний з інтеграцією внутрішньо переміщених осіб до місцевих громад Полтавщини.

Студенти Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Альона Полтавець та Лариса Пшенична взяли участь у проекті «Нові сусіди». У рамках проекту студенти відвідали тренінги та лекції, які сприяли розумінню становища  внутрішньо переміщених осіб (ВПО) .

Збір учасників проекту відбувся  в місті Кременчук 3 грудня 2015 року. Продовжилося  спілкування  на базі відпочинку «Успіх», яка знаходиться у с.Куцеволівка в сосновому бору на березі Дніпра. Учасники були задоволені злагодженою роботою організаторів проекту, дружньою атмосферою, яка панувала впродовж чотирьох днів роботи.

Студенти училища були зацікавлені методикою викладання, адже за короткий  термін вони отримали  багато цікавої і корисної інформації.

Кожен учасник одержав домашнє завдання –  взяти інтерв’ю у переселенців із Донбасу, які  оселилися в їхніх громадах. Кінцевим результатом є створення  двох історій про людей, які переїхали з Донбасу і стали новими сусідами для мешканців міста Гадяча. Учасники тренінгу стануть авторами збірки історій успіху та адаптації переселенців на новому місці, побудови стосунків між новими сусідами, історій про довіру і людяність.

 

Студентка ІІ ВТЗ курсу Л.Пшенична

You may also like...

Залишити відповідь