Козацькі забави
15 жовтня 2015 року до Дня захисника України та Дня українського козацтва в Гадяцькому училищі культури ім.І.П.Котляревського відбулося свято – сюжетно-ігрова програма для молоді «Козацькі забави», яку підготували та провели студенти ІІІ курсу спеціальності «Народна художня творчість» на чолі з викладачем О.О.Житченко.
Цікавий сюжет, веселі ігри, козацький запал учасників створювали неповторну атмосферу свята. В ігровій програмі брали участь дві команди студентів: курінь «Сильні духом» та курінь «Вільні серцем». Учасники змагалися у силових конкурсах, із задоволенням відповідали на запитання інтелектуальної вікторини з історії України та козацтва, весело та завзято співали українські народні пісні, розповідали дотепні козацькі байки. Обидві команди отримали солодкі призи, а перемогу здобув курінь «Сильні духом».
Звичайно, в цей день, День захисника України, ми не могли не згадати воїнів, які сьогодні захищають нашу державу від ворогів у зоні АТО, і тих героїв, які віддали своє життя заради світлого і незалежного майбутнього нашої Вітчизни. Низький уклін Вам, наші захисники!
Викладач культурологічних дисциплін О.О.Житченко