Учителю, ти є і будеш вічно

Осінь  – це пора  важливих дат, які відзначає наша творча дружня родина котляревців.

Саме восени, 30 вересня, ми відзначаємо  Всеукраїнський день бібліотек.

Цінителі музичного мистецтва 1 жовтня святкують Міжнародний День музики.

11жовтня – День художника України – свято викладачів декоративно-прикладного мистецтва.

Проте поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій особливо піднесений і радісний. У першу неділю жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти – день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

З нагоди Дня працівників освіти 2 жовтня в актовій залі училища відбулося  свято «Учителю, ти є і будеш вічно» за участю студентів та викладачів училища.

Урочистості розпочалися з виступу   голови Гадяцької районної адміністрації О. В. Матюшенка, який привітав присутніх із професійними святами та  вручив колективу училища  подарунок.

Директор училища А.М.Насменчук відзначив викладачів та працівників училища грамотами за багаторічну плідну працю та з нагоди професійного свята.

Творчий подарунок  присутні в залі отримали від студентів училища  та викладачів Н.П.Прокопченко  та Р.М.Гузія.

З привітальним словом та піснею на свято завітала випускниця училища, начальник відділу культури Гадяцької райдержадміністрації Л. В. Труш.

Незмінною традицією залишається в нашому навчальному закладі присутність на такому святі  ветеранів училища. Студенти звернулися до них зі словами подяки і подарували їм в знак пошани  квіти.

Свято пройшло в дружній теплій атмосфері, перенесло наші спогади до свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

UCH_1696 UCH_1688 UCH_1687 UCH_1668 UCH_1665 UCH_1660 UCH_1653 UCH_1629 UCH_1619

Л.В.Даніленко

You may also like...

Залишити відповідь